Polska, trojak, 1766 g

Rozpoczęcie: 30-01-2023 18:00
Zakończenie: 09-02-2023 22:02:40
Polska, trojak, 1766 g

Polska, trojak, 1766 g

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2023 22:02:40
362229
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, trojak, 1766 g, Kraków, popiersie króla w zbroi, 8 jagódek w wieńcu, bez kropki po GROSSVS na rewersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ślady korozji, patyna, moneta dwukrotnie wybita
Literatura: Iger K.66.1.a (R1), Parchimowicz SAP 7.b5, Plage 142, Plage-miedź -, Tyszkiewicz 5 mk

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 332