Polska, półtorak, 1624
Zakończenie: 09-02-2023 21:57:40
Polska, półtorak, 1624
362974
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, półtorak, 1624, Bydgoszcz, herb Sas w tarczy okrągłej |
| Stan zachowania: | I-/II+, Nearly Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | wybite na przyciętym krążku, patyna, ładny |
| Literatura: | Górecki B.24.2 (2404) (F1) |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 82