Polska, ort, 1621
Zakończenie: 09-02-2023 21:55:00
Polska, ort, 1621
362226
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1621, Bydgoszcz, na awersie końcówka legendy PRV MA, na rewersie w legendzie …NECO:SVE… |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | rzadka odmiana napisowa, zacięcie na 8h, patyna |
| Literatura: | Shatalin B21-VI-7 (R4) |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 183