Polska, denar, 1556
Zakończenie: 09-02-2023 21:51:20
Polska, denar, 1556
362714
Opis: | Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - miasto Elbląg, denar, 1556, Elbląg |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, miejscowo niedobity |
Literatura: | CNCE 233, Kop. 7100 (R3), Pfau 209, Tyszkiewicz 7 mk |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 32