Polska, denar, 1554
Zakończenie: 09-02-2023 21:50:40
Polska, denar, 1554
362712
Opis: | Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - miasto Elbląg, denar, 1554, Elbląg |
Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, ładny |
Literatura: | CNCE 231, Kop. 7098 (R4), Pfau 207, Tyszkiewicz 12 mk |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 81