Polska, denar, 1554
Zakończenie: 09-02-2023 21:49:00
Polska, denar, 1554
362703
| Opis: | Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - miasto Gdańsk, denar, 1554, Gdańsk |
| Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, bardzo ładny |
| Literatura: | CNG 81.VI, Kop. 7350 (R4), Tyszkiewicz 8 mk |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 95