Polska, denar, 1551
Zakończenie: 09-02-2023 21:48:20
Polska, denar, 1551
362701
| Opis: | Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - miasto Gdańsk, denar, 1551, Gdańsk |
| Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | nierówno wycięty krążek, ale bardzo ładna moneta, patyna |
| Literatura: | CNG 81.III, Kop. 7347 (R6), Tyszkiewicz 25 mk |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 122