Polska, denar, bez daty
Zakończenie: 09-02-2023 21:37:40
Polska, denar, bez daty
362711
| Opis: | Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Gdańsk, denar, bez daty, Gdańsk |
| Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, bardzo ładny |
| Literatura: | CNG 48.a, Kop. 7254 (R3), Slg. Marienburg 7927, Tyszkiewicz 8 mk |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 116