Polska, szeląg, 1540
Zakończenie: 09-02-2023 21:36:20
Polska, szeląg, 1540
362730
Opis: | Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Gdańsk, szeląg, 1540, Gdańsk, na awersie w legendzie POLON, na awersie skrzyżowane haki, na rewersie rozeta |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | krążek podgięty, patyna, rzadki rocznik i rzadka końcówka legendy awersu |
Literatura: | CNG 54.IVa, Kop. 7287 (R) |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 33