Polska, grosz, 1529
Zakończenie: 09-02-2023 21:30:40
Polska, grosz, 1529
362960
| Opis: | Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety koronne, grosz, 1529, Kraków, herb Odrowąż między rozetkami |
| Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, ładny |
| Literatura: | Kop. 421, PN2-Dut. 12 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 121