Niemcy, witten, od 1403
Zakończenie: 09-02-2023 21:21:20
Niemcy, witten, od 1403
362442
| Opis: | Niemcy - Lüneburg, witten, od 1403 |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 18.5 mm, 0.92 g, patyna |
| Literatura: | Jesse 438 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 73