Niemcy, denar (naśladownictwo), X/XI w.
Zakończenie: 09-02-2023 21:21:00
362324
| Opis: | Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo, denar (naśladownictwo), X/XI w., Aw: Krzyż, w każdym kącie kulka, + … DOD\, Rw: S / COIOIII / A |
| Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 19.7 mm, 1.30 g, gięty |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 117