Niemcy, Friedrichs d’or, 1798 A
Zakończenie: 09-02-2023 21:12:40
362683
Opis: | Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm III (1797–1840), Friedrichs d’or, 1798 A, Berlin |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | złoto, 6.64 g, minimalne przetarcia, ale ładnie zachowany i rzadki |
Literatura: | Fr. 2422, Olding 208, Schrötter 10 |
Cena wywoławcza: 9 000 zł
Cena szacunkowa: 15 000 zł
Ilość odsłon: 222