Polska, 500 złotych, 15.06.1976
Zakończenie: 09-02-2023 20:41:00
362924
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 500 złotych, 15.06.1976, seria AS, numeracja 5401741 |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | złamania i przegięcia, banknot po konserwacji |
| Literatura: | Lucow 1447 (R2), Miłczak 148a |
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 66