Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rozpoczęcie: 12-12-2022 18:00
Zakończenie: 22-12-2022 20:00 ÷ 22:47
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, talar, 1768
Niemcy, talar, 1768
358886
III/III+

1 100 zł

szac. 500 zł

88 wyświetleń

0 zakończona
Austria, talar, 1783
Austria, talar, 1783
358887
Aw: Popiersie arcybiskupa w prawo, legenda, Rw: Tarcza he...
IV

360 zł

szac. 150 zł

107 wyświetleń

0 zakończona
Turcja, yuzluk (2 1/2 piastra), AH 1203/4 (AD 1796)
Turcja, yuzluk (2 1/2 piastra), AH 1203/4 (AD 1796)
358888
III+

125 zł

szac. 100 zł

34 wyświetleń

0 zakończona
Włochy, 10 soldi, 1672
Włochy, 10 soldi, 1672
358889
III

80 zł

szac. 60 zł

74 wyświetleń

0 zakończona
Wielka Brytania, 1/2 korony, 1746
Wielka Brytania, 1/2 korony, 1746
358890
LIMA pod popiersie władcy
III

1 050 zł

szac. 200 zł

81 wyświetleń

0 zakończona
Watykan, medalik
Watykan, medalik
358891
Tarcza, na której dwa skrzyżowane klucze, nad tarczą mitr...
II-

940 zł

szac. 1 500 zł

96 wyświetleń

0 zakończona
Francja, medal pamiątkowy, XIX w.
Francja, medal pamiątkowy, XIX w.
358892
Aw: Głowa Napoleona Bonaparte w prawo, niżej JEUFFROY FEC...
II/III

160 zł

szac. 100 zł

53 wyświetleń

0 zakończona
Francja, medal z serii władcy Francji – Klodian, 1840
Francja, medal z serii władcy Francji – Klodian, 1840
358893
Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej sygnatura CAQUÉ 1836,...
II/II-

200 zł

szac. 200 zł

39 wyświetleń

0 zakończona
Francja, medal z serii władcy Francji – Karol VIII Życzliwy, 1836
Francja, medal z serii władcy Francji – Karol VIII Życzliwy, 1836
358894
Aw: Popiersie władcy w lewo, niżej sygnatura CAQUÉ 1836, ...
II+

460 zł

szac. 200 zł

30 wyświetleń

0 zakończona
Francja, medal z serii władcy Francji – Chlotar I, 1840
Francja, medal z serii władcy Francji – Chlotar I, 1840
358895
Aw: Popiersie władcy w lewo, po bokach sygnatura CAQUÉ - ...
II

270 zł

szac. 200 zł

28 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.