Zakończenie: 22-12-2022 20:00 ÷ 22:47
Niemcy, talar, 1768
358886
| III/III+ |
1 100 zł szac. 500 zł 88 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, talar, 1783
358887
Aw: Popiersie arcybiskupa w prawo, legenda, Rw: Tarcza he... | IV |
360 zł szac. 150 zł 107 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Turcja, yuzluk (2 1/2 piastra), AH 1203/4 (AD 1796)
358888
| III+ |
125 zł szac. 100 zł 34 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Włochy, 10 soldi, 1672
358889
| III |
80 zł szac. 60 zł 74 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Wielka Brytania, 1/2 korony, 1746
358890
LIMA pod popiersie władcy | III |
1 050 zł szac. 200 zł 81 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Watykan, medalik
358891
Tarcza, na której dwa skrzyżowane klucze, nad tarczą mitr... | II- |
940 zł szac. 1 500 zł 96 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, XIX w.
358892
Aw: Głowa Napoleona Bonaparte w prawo, niżej JEUFFROY FEC... | II/III |
160 zł szac. 100 zł 53 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Klodian, 1840
358893
Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej sygnatura CAQUÉ 1836,... | II/II- |
200 zł szac. 200 zł 39 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Karol VIII Życzliwy, 1836
358894
Aw: Popiersie władcy w lewo, niżej sygnatura CAQUÉ 1836, ... | II+ |
460 zł szac. 200 zł 30 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Chlotar I, 1840
358895
Aw: Popiersie władcy w lewo, po bokach sygnatura CAQUÉ - ... | II |
270 zł szac. 200 zł 28 wyświetleń |
0 | zakończona |