Watykan, medalik
Zakończenie: 22-12-2022 22:43:00
Watykan, medalik
358891
| Opis: | Watykan, medalik, Tarcza, na której dwa skrzyżowane klucze, nad tarczą mitra, PRO DEO - ET PATRIA, na stronie odwrotnej monogram CH (?) oraz dwie punce |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | złoto, emalia, 18.5 x 31.5 mm, 7.30 g |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 158