Francja, medal z serii władcy Francji – Chlotar I, 1840

Rozpoczęcie: 12-12-2022 18:00
Zakończenie: 22-12-2022 22:38:20

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2022 22:38:20
358895
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Chlotar I, 1840, Aw: Popiersie władcy w lewo, po bokach sygnatura CAQUÉ - 1840, CLOTAIRE I - ROI DE FRANCE, Rw: CLOTAIRE I. / 7EME. ROI. / FILS DE CLOVIS I. / NÉ 497. / ROI 558. / CHILDEBERT ÉTANT MORT / SANS POSTÉRITÉ MÂLE / CLOTAIRE RÉUNIT SOUS SON POUVOIR / TOUTE LA MONARCHIE 558. / GUERRES / AVEC LES THURINGIENS / ET LES SAXONS 558 A 560. / RÉVOLTE ET DÉFAITE / DE CHRAMN FILS DE CLOTAIRE / AU TOMBEAU DE ST. MARTIN / A TOURS / 561. / MORT 561.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.8 mm, 50.63 g, uderzenie przy krawędzi

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 28