pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 28-11-2022 18:00
Zakończenie: 08-12-2022 20:00 ÷ 22:49
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, Krzyż harcerski, 1977
Polska, Krzyż harcerski, 1977
357539
krzyż jednoczęściowy, nakrętka sygnowana MENNICA - PAŃSTWOWA
I/I-

16 zł

szac. 20 zł

64 wyświetleń

0 zakończona
Polska, Krzyż harcerski, 1971
Polska, Krzyż harcerski, 1971
357540
krzyż jednoczęściowy, wtórnie dodana nakrętka
I/I-

16 zł

szac. 20 zł

25 wyświetleń

0 zakończona
Celtowie Wschodni, tetradrachma - naśladownictwo tetradrachmy Filipa II, ok. III w. pne
357603

start 300 zł

42 wyświetleń

0 zakończona
Celtowie Wschodni, drachma typu Kapostaler, ok. II w. pne
357364
Aw: Głowa w prawo, Rw: Koń w lewo

start 120 zł

26 wyświetleń

0 zakończona
Republika Rzymska, denar, 123 pne
357387
IV

start 90 zł

22 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, gulden (2/3 talara), 1680 CF
358455

start 900 zł

65 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, 1/24 talara (grosz), 1698 EPH
358456
I-/II+

start 300 zł

43 wyświetleń

0 zakończona