Niemcy, gulden (2/3 talara), 1680 CF
Zakończenie: 08-12-2022 22:20:00
358455
Opis: | Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Jan Jerzy II (1656–1680), gulden (2/3 talara), 1680 CF, Drezno |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 15.50 g, patyna, awers bity przytkanym stemplem |
Literatura: | Davenport 806, Kahnt 407 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 78