Polska, 10 złotych, 1938

Rozpoczęcie: 28-11-2022 18:00
Zakończenie: 08-12-2022 20:59:00
Polska, 10 złotych, 1938

Polska, 10 złotych, 1938

Cena wylicytowana: 2 700 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2022 20:59:00
356082
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), 10 złotych, 1938, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: rzadki rocznik, delikatne ryski, patyna, pięknie zachowana moneta w pudełku NGC nr 3933016-068 z oceną MS63
Literatura: Parchimowicz 124.e

Cena końcowa: 2 700 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 377