Zakończenie: 27-10-2022 20:00 ÷ 22:44
Polska, Odznaka Pamiątkowa Korpusu Kadetów Nr 3 (KOPIA)
354920
Krzyż kawalerski, na ramionach 3 - K - K - 1925, na środk... | II |
135 zł szac. 30 zł 33 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928
354563
Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatrura J.AV... | II |
140 zł szac. 60 zł 35 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Australia, zestaw odznak związków i stowarzyszeń polskich w Australii
355045
w zestawie: odznaka Polish Club Bankstown, odznaka z flag... | I/II |
145 zł szac. 25 zł 31 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Oficerska Odznaka Pamiątkowa 16. Pułku Ułanów Wielkopolskich (KOPIA)
354927
Krzyż, na środku którego U 16, odznaka jednoczęściowa, mo... | I/I- |
145 zł szac. 30 zł 83 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Medal Wojska, od 1945
354562
Orzeł stojący na tasaku, na stronie odwrotnej dwa liście ... | II/III |
155 zł szac. 60 zł 47 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Srebrny Krzyż Zasługi, przed 1939
354476
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | II |
160 zł szac. 100 zł 74 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Oficerska Odznaka Pamiątkowa 11. Pułku Piechoty (KOPIA)
354919
Krzyż, na bocznych ramionach 11 - PP., na środku Orzeł, o... | I/I- |
210 zł szac. 40 zł 63 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Odznaka Wojsk Litwy Środkowej (KOPIA)
354923
Krzyż, na ramionach LITWA - ŚRODKOWA - 9.X.-19.XI. - 1920... | I- |
210 zł szac. 30 zł 58 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Oficerska Odznaka Pamiątkowa Batalionu Elektrotechnicznego (KOPIA)
354924
Krzyż, w kątach pod dwa pioruny, na środku nałożona liter... | I/I- |
220 zł szac. 40 zł 79 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, odznaka Grupy Saperów 2. Korpusu (KOPIA)
354918
Wieniec, w którym Syrena, na niej spychacz i przęsło most... | II |
240 zł szac. 40 zł 38 wyświetleń |
0 | zakończona |