Polska, odznaka Grupy Saperów 2. Korpusu (KOPIA)
Zakończenie: 27-10-2022 22:35:40
354918
Opis: | Polska - RP na Emigracji, odznaka Grupy Saperów 2. Korpusu (KOPIA), Wieniec, w którym Syrena, na niej spychacz i przęsło mostu, na stronie odwrotnej nabite KOP, odznaka jednoczęściowa, bita z lekką kontrą, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana B. GRABSKI - ŁÓDŹ / ZAKŁADY PRZEMYSŁOWE - POD ZARZĄDEM PAŃSTW. |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | biały metal, 40.1 mm, 13.23 g (z nakrętką) |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 47