Polska, Odznaka Wojsk Litwy Środkowej (KOPIA)
Zakończenie: 27-10-2022 22:37:20
354923
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Odznaka Wojsk Litwy Środkowej (KOPIA), Krzyż, na ramionach LITWA - ŚRODKOWA - 9.X.-19.XI. - 1920, na środku wzlatujący orzeł, trzymający w szponach tarczę z Pogonią, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana A. PANASIUK / GRAWER / WARSZAWA / ul. ŚWIĘTOJAŃSKA 4/6 |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | tombak, 41.1 x 41.2 mm, 19.72 g (z nakrętką) |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 83