Zakończenie: 25-08-2022 20:00 ÷ 22:41
Niemcy, 2 marki, 1913 A
350663
popiersie cesarza w mundurze | III |
130 zł szac. 60 zł 11 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, 2 marki, 1901
350659
200. rocznica ustanowienia Królestwa Prus | II/II- |
120 zł szac. 70 zł 24 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, 3 marki, 1913 A
350656
popiersie cesarza w mundurze | II+ |
130 zł szac. 100 zł 37 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, 3 marki, 1913
350654
100-lecie Bitwy Narodów (Bitwy pod Lipskiem) | I-/II+ |
230 zł szac. 120 zł 26 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, lot 2 x 3 marki, 1909 A, 1912 A
350651
| III/III+ |
120 zł szac. 120 zł 25 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Belgia, Sacro Cruori, 1850
350183
Aw: Swa anioły trzymające kolumnę z promieniami nad pelik... | II- |
80 zł szac. 100 zł 83 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Watykan, św. Piotr i Paweł
350182
Popiersie papieża w lewo, niżej ROMAE, LEO • XIII • - PON... | II |
48 zł szac. 80 zł 49 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Watykan, medalik religijny
350181
Łuk pod którym św. Antoni z księgą i lilią, po bokach dwi... | II |
38 zł szac. 30 zł 63 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Watykan, Ustanowienie Światowego Dnia Modlitw o Powołania Kapłańskie, 1968
350180
Aw: Popiersie papieża w prawo, + • - PAULUS • VI • PONT ... | I |
155 zł szac. 200 zł 58 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medalik ze św. Cecylią, XIX/XX w.
350170
Św. Cecylia grająca na organach, na krótych sygnatura KIS... | II |
100 zł szac. 60 zł 51 wyświetleń |
0 | zakończona |