Niemcy, medalik ze św. Cecylią, XIX/XX w.

Rozpoczęcie: 15-08-2022 18:00
Zakończenie: 25-08-2022 22:09:00

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 25-08-2022 22:09:00
350170
Opis: Niemcy, medalik ze św. Cecylią, XIX/XX w., Św. Cecylia grająca na organach, na krótych sygnatura KISSING, na stronie odwrotnej SANCTA / CAECILIA, / PATRONA MUSICAE / SACRAE, / ORA PRO NOBIS!, u góry punca 900
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 34.3 x 38.2 mm, 14.49 g

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 47