Zakończenie: 25-08-2022 20:00 ÷ 22:41
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 253
350876
Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP CA... | III |
100 zł szac. 100 zł 105 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, ort, 1621
350946
na awersie końcówka napisu PRVS MAS | III- |
100 zł szac. 120 zł 80 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, szóstak, 1624
349533
arabska cyfra 2 w dacie | III/III- |
100 zł szac. 50 zł 81 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, trojak, 1624
350935
na rewersie POLO | III/III+ |
100 zł szac. 50 zł 154 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 3 grosze, 1829 FH
350927
| III/IV |
100 zł szac. 60 zł 316 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, talar, 1780 S. F.
350719
późniejsza emisja | II/III |
100 zł szac. 150 zł 86 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niderlandy, 1 gulden, 1892
350800
| III |
100 zł szac. 50 zł 60 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, rubel, 1899 Ф•З
350794
| III/III- |
100 zł szac. 100 zł 58 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medalik ze św. Cecylią, XIX/XX w.
350170
Św. Cecylia grająca na organach, na krótych sygnatura KIS... | II |
100 zł szac. 60 zł 99 wyświetleń |
0 | zakończona | |
350874
Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP CA... | III+ |
105 zł szac. 100 zł 102 wyświetleń |
0 | zakończona |