Zakończenie: 25-08-2022 20:00 ÷ 22:41
Niemcy, medal chrzcielny, XVII/XVIII w.
350126
Aw: Ich gieng für dir über, und fache dich in deinem Blut... | III |
370 zł szac. 300 zł 95 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal - kopia odlana, 1756
350803
Aw: Siedzący starzec przy palmie, nad nim oko Boga, u doł... | III/III+ |
60 zł szac. 100 zł 66 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Monako, medal z serii Europejskie Monarchie
350721
Aw: Popiersie Grace Kelly lekko w lewo, GRACIA PATRICIA /... | I- |
30 zł szac. 50 zł 49 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal komunijny, 1888
350128
Aw: Chrystus z kielichem z hostią, wokół anioły z dziećmi... | II+ |
220 zł szac. 200 zł 92 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medalik religijny
350148
Gołębica, niżej księga w której WARA PUCZYNSKA / BAPT-ME ... | II |
42 zł szac. 30 zł 79 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal ślubny
350150
Aw: Scena ślubu, z lewej sygnatura MONTAGNY • F, Rw: Wien... | II/II- |
130 zł szac. 50 zł 87 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Belgia, Sacro Cruori, 1850
350183
Aw: Swa anioły trzymające kolumnę z promieniami nad pelik... | II- |
80 zł szac. 100 zł 83 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, medal chrzcielny
350131
Aw: Święty Jan stojący na ziemi, udzielający chrztu stoją... | II/II+ |
330 zł szac. 150 zł 270 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Wyspy Cooka, lot 2 monet
350717
5 dolarów 1991, 10 dolarów 1990 | I/I- |
115 zł szac. 100 zł 52 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Wielka Brytania, 2 szylingi (floren), 1908
351200
| III/IV |
50 zł szac. 40 zł 40 wyświetleń |
0 | zakończona |