Zakończenie: 25-08-2022 20:00 ÷ 22:41
Polska, 15. rocznica odzyskania dostępu do morza, 1935
350118
Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI" oraz punca s... | II |
155 zł szac. 50 zł 54 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Cudowny obraz Matki Boskiej Kozielskiej, 1997
350092
Aw: Obraz Matki Boskiej Kozielskiej, niżej PTN SZCZECIN, ... | I |
210 zł szac. 50 zł 21 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal komunijny, 1888
350128
Aw: Chrystus z kielichem z hostią, wokół anioły z dziećmi... | II+ |
220 zł szac. 200 zł 89 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Śląsk, 25 lat Loży Prawdziwej Jedności, 1813
350964
Aw: Dwie kolumny, wokół masońskie symbole, w odcinku d. X... | III+ |
240 zł szac. 100 zł 60 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal z Henrykiem Walezym – kopia
351179
Aw: Popiersie władcy w prawo, HENRICUS VALESIUS., Rw: HEN... | III |
250 zł szac. 50 zł 56 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal z Władysławem IV – kopia
351180
Aw: Popiersie władcy w lewo, niżej sygnatura I. I. REICHE... | III |
260 zł szac. 50 zł 66 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Medal na pamiątkę śmierci cara Aleksandra I, 1826
351069
Aw: Głowa władcy w prawo, w wieńcu laurowym, nad głową sz... | III+ |
280 zł szac. 200 zł 97 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Stowarzyszenie Polskich Artystów Lutników, 1957
350094
Aw: Klucz wiolinowy, z prawej SP / AL, STOWARZYSZENIE POL... | I |
280 zł szac. 70 zł 21 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal chrzcielny
350133
Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącem... | II- |
300 zł szac. 150 zł 38 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal chrzcielny
350136
Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącem... | II/III |
310 zł szac. 100 zł 49 wyświetleń |
0 | zakończona |