Zakończenie: 25-08-2022 20:00 ÷ 22:41
Polska, medal chrzcielny
350130
Aw: Chrystus siedzący na pniu, błogosławiący dzieci, DOPU... | III |
680 zł szac. 150 zł 54 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, medal chrzcielny
350131
Aw: Święty Jan stojący na ziemi, udzielający chrztu stoją... | II/II+ |
330 zł szac. 150 zł 232 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal chrzcielny
350133
Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącem... | II- |
300 zł szac. 150 zł 36 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal chrzcielny
350135
Aw: Scena narodzin Chrystusa, Rw: Wieniec, w którym 3. Ma... | II/III |
380 zł szac. 150 zł 57 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal chrzcielny
350136
Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącem... | II/III |
310 zł szac. 100 zł 47 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal chrzcielny
350140
Aw: Św. Jan wsparty na skale, chrzczący Chrystusa stojące... | II |
105 zł szac. 100 zł 59 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal religijny, XVII/XVIII w.
350147
Aw: Scena narodzenia Chrystusa, Rw: O IESU / DER DU SELBS... | II/II- |
95 zł szac. 100 zł 86 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal ślubny
350150
Aw: Scena ślubu, z lewej sygnatura MONTAGNY • F, Rw: Wien... | II/II- |
130 zł szac. 50 zł 83 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Watykan, Ustanowienie Światowego Dnia Modlitw o Powołania Kapłańskie, 1968
350180
Aw: Popiersie papieża w prawo, + • - PAULUS • VI • PONT ... | I |
155 zł szac. 200 zł 56 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Belgia, Sacro Cruori, 1850
350183
Aw: Swa anioły trzymające kolumnę z promieniami nad pelik... | II- |
80 zł szac. 100 zł 81 wyświetleń |
0 | zakończona |