Polska, Kraków Dziękuje, 1988

Polska, Kraków Dziękuje, 1988

Polska, Kraków Dziękuje, 1988

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 22:46:40
344900
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Kraków Dziękuje, 1988, Aw: KRAKÓW / DZIĘKUJE, niżej dłoń, na której tarcza z ukoronowaną literą K, Rw: Widok Krakowa, niżej znak Społecznego Komitetu Odnowy Zabytków Krakowa, po bokach 1978 - 1988, SPOŁECZNY KOMITET ODNOWY ZABYTKÓW / KRAKOWA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany, 89.0 mm, 210.80 g, medal w eleganckim pudełku, ładna patyna

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 82

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  46 zł