Polska, szeląg, 1532

Polska, szeląg, 1532

Polska, szeląg, 1532

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 21:09:20
348996
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Elbląg, szeląg, 1532, Elbląg, końcówki legend PRVSS / ELBINK
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny, patyna
Literatura: CNCE 123, Kop. 7075 (R), Pfau 178

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 606

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  520 zł
4)  500 zł
5)  480 zł
6)  400 zł
7)  350 zł
8)  280 zł
9)  220 zł
10)  160 zł
11)  145 zł
12)  140 zł
13)  135 zł
14)  130 zł
15)  120 zł