Polska, grosz praski, bez daty (1300–1305)

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 21:02:00
348537
Opis: Polska - Wacław II Czeski (1300–1305), grosz praski, bez daty (1300–1305), Kutná Hora, Aw: Korona, + WENCEZLΛVS • SECVNDVS / + DEI ⦂ GRATIA ⦂ REX ⦂ BOEMIE; Rw: Lew czeski, ✶+✶ GROSSI ⦂ PRAGENSES
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.1 mm, 3.86 g, patyna
Literatura: Castelin 5, Frynas B.25.16, Kop. 10013

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 858

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  920 zł
4)  860 zł
5)  330 zł
6)  310 zł
7)  290 zł
8)  250 zł
9)  220 zł
10)  210 zł
11)  200 zł
12)  190 zł
13)  180 zł