Polska, Odbudowa Zamku Królewskiego, 1971

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 22:45:00
344897
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odbudowa Zamku Królewskiego, 1971, Warszawa, Aw: Płonąca wieża zegarowa, w tle u góry data 1939, Rw: Orzeł na którym napis ODBUDOWA / ZAMKU / KRÓLEWSKIEGO / 1971, na obrzeżu punca srebra, medal projektu Anny Jarnuszkiewicz
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 800, 54.6 x 54.6 mm, 162.82 g, nakład 1.360 sztuk, medal w eleganckim pudełku
Literatura: Paszkowycz 50/71, MMP 73/523

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 178

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  520 zł
4)  500 zł
5)  380 zł
6)  270 zł