Polska, odznaka za II Powszechny Spis Ludności

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 22:41:40
349238
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka za II Powszechny Spis Ludności, Aw: Żniwiarka pochylona nad snopkiem, w otoku napis: ZA OFIARNĄ PRACĘ 9 XII 1931 Rw: Napis: II POWSZECHNY SPIS LUDNOŚCI, w polu punce srebra
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 875, 30.1 mm, 9.67 g, bez nakrętki i słupka
Literatura: Strzałkowski 690

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 171

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  95 zł
4)  55 zł
5)  44 zł
6)  36 zł