Polska, odznaka pamiątkowa

Polska, odznaka pamiątkowa

Polska, odznaka pamiątkowa

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 22:41:20
349280
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka pamiątkowa, Poznań, Klucz wiolinowy, w jego górnej części Orzeł, na kluczu W. Zw. K. Sp. - POZNAŃ, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana I. PENDOWSKI - POZNAŃ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, emalia, 13.9 x 27.6 mm, 4.10 g

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 392

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  350 zł
4)  310 zł