Niemcy, medal nagrodowy, 1921

Niemcy, medal nagrodowy, 1921

Niemcy, medal nagrodowy, 1921

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 22:41:00
349039
Opis: Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), medal nagrodowy, 1921, Aw: STADTREGATTA / 18.9.1921 / RENN–VIERER, Rw: Panorama Gdańska otoczonego przez twierdzę, wyżej FREIE STADT DANZIG
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 55.5 mm, 67.63 g, patyna

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 150

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  65 zł
5)  60 zł