Rosja, Order Wojny Ojczyźnianej (Отечественной войны) II klasy wz. 1985

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 22:40:40
349282
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), Order Wojny Ojczyźnianej (Отечественной войны) II klasy wz. 1985, Moskwa, Pięciopromienna gwiazda emaliowana na czerwono, między ramionami promienie, na tle gwiazdy skrzyżowane karabin i szabla, na środku gwiazdy medalion, w którym ОТЕЧЕСТВЕННАЯ ВОЙНА w otoku, w polu skrzyżowane sierp i młot, na stronie odwrotnej sygnatura MOНЕТНЫЙ ДВОР i wygrawerowany numer 1095415, order jednoczęściowy, mocowany na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, emalia, 43.9 x 46.0 mm, 39.08 g (z nakrętką), rysy na nakrętce
Literatura: Sańko s. 95

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 134

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  75 zł