Austria, srebrny medal Za Dzielność (Tapferkeit) II klasy

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 22:40:00
349284
Opis: Austria - Franciszek Józef (1848–1916), srebrny medal Za Dzielność (Tapferkeit) II klasy, popiersie Franciszka Józefa, niżej sygnatura TAUTENHAYN, FRANZ JOSEPH I.V.G.G. KAISER V. OESTERREICH, na stronie odwrotnej wieniec z gałązek laurowych, w nim sztandary i napis DER / TAPFERKEIT
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 31.2 mm, 20.80 g (ze wstążką), patyna
Literatura: Barac 86

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 148

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł