Szwecja, 2 korony, 1924

Szwecja, 2 korony, 1924

Szwecja, 2 korony, 1924

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 22:36:40
349362
Opis: Szwecja - Gustaw V (1907–1950), 2 korony, 1924, Sztokholm
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 800, patyna
Literatura: Delzanno 11, SM 11

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 81

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  50 zł
4)  48 zł