Rosja, rubel, 1877 СПБ НI

Rosja, rubel, 1877 СПБ НI

Rosja, rubel, 1877 СПБ НI

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 22:29:00
349221
Opis: Rosja - Aleksander II (1855–1881), rubel, 1877 СПБ НI, Petersburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowany, patyna
Literatura: Bitkin 90, Adrianov 1877а

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 202

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  580 zł
4)  540 zł
5)  390 zł
6)  330 zł
7)  300 zł