Niemcy, szóstak, 1681 HS

Niemcy, szóstak, 1681 HS

Niemcy, szóstak, 1681 HS

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 22:21:00
349232
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm (1640–1688), szóstak, 1681 HS, Królewiec
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: wada blachy, patyna
Literatura: Neumann 11.120a, Schrötter 1778

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 42

1)  32 zł
2)  30 zł