Prusy Książęce (1525–1657), denar, 1563

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 22:04:40
349038
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Albert Hohenzollern (1525–1568), denar, 1563, Królewiec
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: Kop. 3756 (R4), Slg. Marienburg 1230, Neumann 49, Voss. 1415

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 185

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  400 zł
4)  330 zł
5)  260 zł
6)  250 zł
7)  185 zł
8)  180 zł