Prusy Książęce (1525–1657), grosz, 1532

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 21:57:40
348943
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Albert Hohenzollern (1525–1568), grosz, 1532, Królewiec, końcówka napisu PRVSS
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny, patyna
Literatura: Slg. Marienburg 1138, Voss. 1330, Kop. 3774

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 182

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  210 zł
4)  170 zł
5)  145 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  125 zł
9)  120 zł
10)  120 zł
11)  110 zł
12)  95 zł