Prusy Książęce (1525–1657), grosz, 1530

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 21:57:00
348941
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Albert Hohenzollern (1525–1568), grosz, 1530, Królewiec, końcówka napisu na rewersie PRVS
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Slg. Marienburg 1123, Voss. 1315, Kop. 3772 (R)

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 212

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  390 zł
4)  380 zł
5)  370 zł
6)  310 zł
7)  175 zł
8)  170 zł
9)  165 zł
10)  160 zł
11)  150 zł
12)  95 zł