Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 21:44:40
349225
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 268

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 137

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  290 zł
4)  270 zł
5)  230 zł
6)  220 zł
7)  210 zł
8)  210 zł