Polska, 5 złotych, 1933

Polska, 5 złotych, 1933

Polska, 5 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 21:37:00
347001
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1933, Warszawa, głowa kobiety w czepcu
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, moneta w plastikowym okolicznościowym pudełku Mennicy Warszawskiej, sprzedawanym w Peweksie
Literatura: Parchimowicz 116c

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 162

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  95 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  60 zł