Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 21:26:00
349266
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1596, Olkusz
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: lekko nieodbity, miejscowa patyna
Literatura: Iger O.96.1.e

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 174

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  135 zł
4)  130 zł
5)  125 zł
6)  120 zł