Polska, denar, 1558

Polska, denar, 1558

Polska, denar, 1558

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 21:23:20
349026
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - miasto Gdańsk, denar, 1558, Gdańsk
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: wyraźny blask menniczy, patyna
Literatura: CNG 81.X, Kop. 7354 (R4), Tyszkiewicz 10 mk

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 157

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  330 zł
4)  300 zł
5)  280 zł
6)  260 zł
7)  240 zł
8)  195 zł
9)  190 zł
10)  180 zł