Polska, denar, 1555

Polska, denar, 1555

Polska, denar, 1555

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 21:22:20
349027
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - miasto Gdańsk, denar, 1555, Gdańsk
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNG 81.VII, Kop. 7351 (R3), Tyszkiewicz 8 mk

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 179

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  220 zł
4)  210 zł
5)  165 zł
6)  160 zł
7)  155 zł
8)  150 zł