Polska, denar, 1550

Polska, denar, 1550

Polska, denar, 1550

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 21:21:40
349021
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - miasto Gdańsk, denar, 1550, Gdańsk
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, połysk menniczy
Literatura: CNG 81.II, Kop. 7346 (R5), Tyszkiewicz 12 mk

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 279

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  780 zł
4)  740 zł
5)  620 zł
6)  600 zł
7)  420 zł
8)  400 zł
9)  300 zł
10)  280 zł
11)  250 zł
12)  240 zł